Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Restauracja & Klub BODEGA - Grudziądz

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaRestauracja & Klub BODEGA
Adresul. Al. 23 Stycznia 26
Godziny otwarciasob 21:00.
Strona wwwhttp://www.bodega.com.pl/
E-mailpoczta@bodega.com.pl


"Klub Bodega doskonała lokalizacja (centrum miasta), a przede wszystkim panujący w nim klimat to tylko niektóre z elementów, które stanowią o tym, że klub nie ma sobie równych w naszym mieście. Nowoczesny wystrój, wysokiej jakości sprzęt oraz dobra muzyka jest gwarancją na mile spędzony, taneczny wieczór w gronie przyjaciół i znajomych. Starając się dotrzeć do klientów o różnych gustach muzycznych nasz dj selektywnie wybiera grane przez siebie utwory m.in. z gatunków rnb, soul, disco, funk, a także przeplatając repertuar utworami komercyjnymi, często trudnymi do sklasyfikowania gatunkami muzycznymi. Tu nie ma żadnej ideologii, naszym jedynym celem jest stworzenie warunków do wspaniałej niczym nie skrępowanej zabawy, w której każdy odnajdzie coś dla siebie.

Na weekendowe wieczory z muzyką i tańcem zapraszamy od godziny 21:00.

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas sprawą absolutnie priorytetową. Dlatego wszyscy pracownicy przeszli odpowiednie szkolenia. Nasz klub obsługuje profesjonalna firma ochroniarska, która czuwa nad bezpieczeństwem każdego klienta. Architektura oraz wyposażenie klubu pomyślane są tak, aby w sytuacji jakiegokolwiek zagrożenia, można było zminimalizować lub całkowicie zażegnać niebezpieczeństwo, a w razie konieczności sprawnie przeprowadzić ewakuację."

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję